Dla biznesu
Danuta Pawlak
Danuta Pawlak
Manager ds. Rozwoju Teleopieki
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 15:00
Sobota
13:00 - 17:00
Niedziela
Zamknięte

Zapraszamy do współpracy

“Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”

Henry Ford

 

Obok klientów indywidualnych naszymi partnerami są samorządy, jednostki opiekuńcze, szpitale oraz pracodawcy.  W trosce o bezpieczeństwo ich pracowników, podopiecznych, wdrażamy rozwiązania w obszarze teleopieki senioralnej, monitoringu stanu zdrowia, lokalizacji i aktywności. Odpowiadając na potrzeby pacjentów, stwarzamy naszym partnerom biznesowym  możliwości:

 • kształtowania polityki społecznej, w tym senioralnej na rzecz poprawy jakości życia  w miastach, gminach i powiatach,
 • wdrażania polityki zdrowotnej i sprawowania opieki  i nadzoru w ośrodkach opieki, szpitalach, jednostkach samorządu terytorialnego,
 • zwiększenia atrakcyjności pracodawcy poprzez jego zaangażowanie w profilaktykę i opiekę zdrowotną, także w politykę benefitową,

W obszarze technologii pracujemy kilkanaście lat, a z naszych usług korzysta ponad milion użytkowników. Kluczowe partnerstwa pozwalają nam na łączenie techniki z merytoryczną wiedzą i kompetencjami z obszaru medycyny.  Jesteśmy pewni, że dostarczamy w ten sposób jakość, sprawdzone rozwiązania i wieloletnie doświadczenie, które jest podstawą naszej działalności i skutecznej opieki na rzecz podopiecznych, pracowników i ich rodzin.

Formularz współpracy

Bezpłatne konsultacje

Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych usługach świadczonych na rzecz firm i instytucji, skontaktuj się z nami.

  Imię i nazwisko*
  Telefon*
  Email*
  Tytuł*
  Treść wiadomości*
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

  Zapewnij pacjentowi całodobową opiekę ratownika medycznego

  Zostaw swój numer, a przedstawimy Ci szczegóły innowacyjnej, zdalnej opieki kardiologicznej.